Bolest pravdivého příběhu (pokus o vyglosování)

27. srpna 2012 v 11:24 | Jouer |  Glosy
Nazdááárek!
Moc jste nás potěšili, ty vaše komentáře u toho "Mít a milovat" jsou fakticky úžasné! :)
Aby jste zhruba věděli na co se "těšit":
- Žit a nechat žit - tuším že tam něco je, ale pochybuju (sorry Per) že nám to Perdent dopíše do Vánoc. :D Né.. to možná jo, ale uvidíme. ;)
- Přeji Ti jen to nejlepší - Tak to máme rozepsané, myslím, že to ještě do konce prázdnin dopíšeme. :)
- Stvůra - Asi polovina třetí etapy se píše. :) To bude rychlo napsaný. :D
- Na přaní - Máme rozdělané dvě, z toho jednoho bude takoá mini-mini-mini- parodie a druhé možná songfic.
- Songfic - Máme v plánu (a už máme i začátek) napsat songfic, snad se to povede, páč to bude naše první. :)
+ možná nějakou romantickou slátaninu :D
HUhem.. :D Je toho trošičku moooc. :D Ale nevadí.. :) Aspoň se zabavíme.
Teď tady k tomuto: slečně autorka se nachází ZDE.
Posloucheje, neberte to moc vážně. Víc než glos je to spíš logické vysvětlení strašlivé hovadiny. :D
Tak si to ehm.. užijte. (Stejně vtipnější by bylo kdyby jste viděli co jsme při tom dělaly za kraviny. :D)
PS: Já jsem žlutá, Perdent oranžová. :)


Bolest pravdivého příběhu


Ze schodů sešel šestnáctiletý mladík,pohledný.Měl čené vlasy. (Úžasná barva!) Hnědé oči.Otevřel dveře do pracovny a pohlédl na svého otce. "Hm,tati můžu?"zeptal se.Harry vzhlédl. "Jasně pojď,co potřebuješ?"zeptal se. (Syn tajemný jak hrad v Karpatech odpověděl: "To bys chtěl vědět co?")"Tati,znám fotky,vyprávění,vše,ale ještě si mi neřekl,jak máma umřela.Nikdo mi to nechce říct,ani strýcové,ani babička s dědou.Prosím,řekni mi to."zaprosil pohledem.Harry věděl,že je už dospělý a dost vyspělý (Ehm.. zvlášť na určitých partiích.) aby to pochopil.Proto se pustil do vyprávění.

Do místnosti vešel udýchaný Dean Thomas. "Harry,Ginny...honem...někde u Bradavic propukl boj.Máte tam jít."řekl udýchaně. "Jo jdu tam!"řekl Harry (Joo! Bitkááá… :D) a zvedal se ze svého pracovního křesla. "Jo,přesně já taky!"přitakala Ginny (No ty vole… :D). "Ty nikam Ginny nepůjdeš.Já tě nepustím."odporoval Harry. "Cooo?Prooooč?"nechápala Ginny. (To, že nedostane své kokino - už zase - pro ni byla absolutně nepochopitelná věc.) "Jsi těhotná,víš jak dlouho jsme se snažili,mohlo by se tobě i dítěti něco stát."trval na svém. "Harry,jsem bystrozorka a nemůžu nic nedělat a navíc jsem teprve v třetím měsíci.Já ti slíbím,že budu dávat pozor.A teď už pojď,nesmíme dál čekat."poslední větu doplnila,aby nemohl Harry protestovat.

Oba se přemýstili. (A série přemÝsťování začíná!) (Úžasný kouzelnický trik, první ve svém oboru!) Rozhlíželi se,ale nikde nic neviděli.Harry popošel trochu opředu (co?) ,ale zjistil,že tím udělal chybu.Najednou uslyšel výkřik své přítelkyně.Otočil se a uviděl jen na malou chvíli,jak se Voldemort přemysťuje s Ginny s hůlkou pod krkem.Harry věděl kam,už zjistil kde má Voldemort své sídlo,(ehe? :D dlouholetá práca) ale připravoval se na útok.Sám se přemýstil.(Kolikrát to ještě někdo udělá?) Uslyšel hrůzné výkřiky,takové co mu rvaly uši.Šel za nimi.Uviděl jak Voldemort míří hůlkou na jeho milovanou a neverbálně na ní pomalu posílá zaklínadla,nevěděl jaké,ale cítíl,že ji dělají neuvěřitelnou bolest.(Možná to je tím, že ji slyší řvát?) Harry vyzval Voldemorta k boji a ten taky začal. ("Hej Voldýý, zafajtíme? ")

Z pohledu Ginny:

Bolest byla ukrutná,hlavně ji bolelo břicho.To kouzlo nebylo crucio,věděla to,bylo to něco mnohem horšího.(Porodní kouzlo! :D) V ruce stále držela hůlku.Cítila se moc slabá.Věděla,že nepřežije.Namířila si hůlkou na břicho.Řekla příslušné zaklínadlo.("BabyBorn") Cítila,jak se ji pomalu zvětšuje břicho.Další zaklínadlo.(Až teď je to porodní!) Ukrutná bolest,síli (sílI..supéér a ještě k tomu ubývalI.) ubývali.Uběhlo několik dlouhých minut.Bledá,zpocená a zakrvácená Ginny Weasleyová,porodila malé,bezbranné dítě.Z posledních sil,ho kouzlem umyla a uložila do vykouzlené postýlky. (Mezitím co Voldy a Harryja fajtili v souboji na život a na smrt, ona si rodí, kouzlí postýlku a umývá si děcko.) Pomalu oddychovala.

Do tmavé místnosti pronikl proužek světla a dovnitř vešel Harry Potter. (Který mimochodem fajtil na život a na smrt s Voldym.) Ten pohlédl nechápavě na svou Ginny,bledou,cítící pomalou smrt a na dítě,které leželo vedle ní.Poklekl vedle ní.Pomalu ji vzal za ruku. Ona na něj pohlédla. "Harry,dala jsem ti dítě."ztěžka polkla. "Já už tu nebudu,chci,aby si ho vychoval,vychoval ve slušnosti."pomalu odvrátila tvář.Po níž jí stékali slzy.Harrymu stékali slzy taky. ("Harry znáš se, Ty, takový kanec musíš to děcko aspoň trochu vychovat!) Rychle si je utřel rukávem.Zase na něho pohlédla! "Slib mi,že když to je holčička,pojmenuješ jí Lilly Luna Weasleyová a když chlapeček....."zakašlala. (Ona nebude Potterová? "Harry, nikdy si nezkoušej testy otcovství…") (Počkat, ona si to děcko umývá, a rodí ho a to všechno v perfektním oblečení.) "Pšt,nemluv"vzlykal Harry.Věděl,že umírá a tohle jsou poslední chvíle s ní,že ji nikdy neuvidí,neuslyší.Hlasitě vzlyknul.Ginny mu zmáčkla ruku. "Harry a když to bude chlapec,at se jmenuje James Sirius Potter."dořekla. (Takže zajímavá dedukce: kluk je Harryho ale holka ne..) Dívala se na něj opuchlýma očima.Viděl,jak z nich vyhasíná světlo.Oči,v kterých vždy viděl celý svět,se pomalu zavíráli. (Zajímavé to slovo..) Stisk povolil.Harry věděl,co toznamená. Harrymu ztěžkla hlava a celou místnosi se ozývali hlasité vzlyky.Celý se třepal.

Harry vložil obličej do dlaní a hlasitě vzlykal. "Tati,jsi v pořádku?"zeptal se James. "Ne,já chci být sám!"odpověděl. "Ale..."snažil se syn.. "Jdi pryč,já chci být sám.chápeš to?"zakřičel poprvé v jeho životě na svého syna.("TO KVŮLI TOBĚ TOTIŽ CHCÍPLA! CHCÍPLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!" - další hodinu všichni sousedi poslouchali jak Ginny chcípla a když Harrymu došel hlas, šel se naveřet.)Ten odešel.Uběhlo ještě hodně minut než zazněl poslední vzlyk z úst slavného Harryho Pottera.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Paddy Paddy | Web | 28. srpna 2012 v 14:55 | Reagovat

teda nevím esi obdivuju autorku, že se něco takového odvážila zveřejnit, nebo vás dvě, že jste byly ochotné to číst :D ... ale rozhodně povedený glos

2 Deniss♫ Deniss♫ | Web | 28. srpna 2012 v 17:13 | Reagovat

Někdy si ráda glosy přečtu, takové komenty do povídky se mi líbí - je to zajímavý nápad :). A tohle se vám povedlo! xDD Ačkoliv konec byl smutný tak i tak. Ty chyby v povídce tam ale dělají trochu paseku, vtipné podotknutí vámi bylo super ;D :).

3 Káťule Káťule | Web | 29. srpna 2012 v 16:06 | Reagovat

povedené :D... někdy mi zůstával rozum stát nad tím, co se snažila autorka říct některými větami :D... ale vy jste se toho chopily úžasně :)

4 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 6. září 2012 v 16:18 | Reagovat

myslím, že je to veľmi podarené :D s novou adminkou to plánujeme tiež robiť :D ale to je v nedohľadne :D

5 Aya Aya | Web | 14. září 2012 v 23:11 | Reagovat

Na prvý krát to nie je zlé. Ale nič v zlom, staršia verzia od Vráničiek (asi) je predsa len lepšie.
Každopádne čo sa diela týka, je to paskvil :D

6 Šílenej Šílenej | Web | 12. února 2015 v 13:51 | Reagovat

"povídka" sama o sobě dost děs, ale komenty luxus :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama