3. kapitola - Já, On a Ona

30. července 2012 v 0:41 | Joure & Perdent |  Přeji ti jen to nejlepší

Náš slib o aktivitě se pokusíme dodržet! :D
3. kapča ještě možná není tak zajímavá, ale už se pomalu chýlíme k hlavní zápletce celého příběhu :D tož ať to někdo čte že jo? :P3. kapitola - Já, on a ona


Nancy
(těsně po vyučování, na kraji zapovězeného lesa)

"Ty vole, ta Rose je ale pííííč…"
"Pšt! Mlč." Skočila mi do řeči Vicky.
"Děláš, jako by to nebyla pravda." Podpořila mě Evellyn. "Nééé, vážně. To co dneska zas předváděla, to bylo něco strašného - jako vždy. 'Llyn, podívej na Williama, jak zamyšleně se kouká.' nebo 'Ach .. on je tak sladký. Proč musí pořád být s NANCY.' To je fakt záhul na moji psychiku."
" ..Llyn!" bylo slyšet z dálky. "Volá tě ten tvůj .." nemohla jsem si odpustit poznámku na Doriana. Evellyn nám jen zamávala a odběhla za svým přítelem. Otočila jsem se na Vicky. Bylo na ní vidět, že myslí na to, na co já. "Takže? Mluvila jsi s Williamem?" zeptala se. Ani na chvíli jsem s odpovědí neváhala. "Mluvila."


(ROSE)

Milá Sarah, 27.9.1971

den ve škole byl při pohledu na Nancy s Williamem - jak se smějí a povídají si - příšerný. Každý den je to stejné! To JÁ by jsem měla být ta, která stojí po jeho boku. Ne ONA. Pořád jen ona. Vidím, jak se na něj dívá. A on na ni. Tak by se měl dívat na mě.


Někdo na mě volal, odložila jsem pero. Nejradši bych to neudělala. Ach .. proč je pro mě tak těžké někoho ignorovat. Vždycky totiž tajně doufám, že je to William. Ale byl to Christopher While. Ten poslední, koho bych chtěla vidět. Náš slavný Chris a jeho vtípky na můj účet. "Rosie, vidíš ty dva magnety? Vidíš jak se k sobě přitahují? Jsou jako Ty a Já." Všichni se zasmáli jeho povedenému žertíku. Nevěděla jsem, co mám dělat! Všichni viděli, jak mě zesměšňuje a nikdo mi nepomůže! Draly se mi slzy do očí. Chris se začal nadechovat, aby vypustil další ze svých 'vtipných' poznámek. V tom se stalo něco, co bych nikdy nečekala. Z davu ke mně doběhla Evellyn a než stačil While něco říct, Llyn zakročila. "Ty jsi asi vážně idiot! Myslíš si, že když letos končíš, máš právo si dělat prdel ze všech okolo?!" Pak mě odvedla pryč ode všeho. Od Christophera, od jejich výsměšných pohledů, od Nancy - která všechno viděla a v jejich očích byl ten nejkrutější výraz ze všech. Už jsem nezadržovala slzy. Volně mi stékaly po tvářích a padaly na hábit. " Rose … není důvod k pláči. Vždyť sama víš, že je to jen hloupý namyšlený exot, který se snaží být zajímavý." Llyn mě utěšovala. Ovšem, trošku zbytečně. Potřebovala jsem útěchu jen od jednoho jediného člověka na světě. "Poslouchej Rosie, já už musím jít na hodinu. Zvládneš to sama?" Než jsem stačila přikývnout záhlédly jsme Doriana. "Zlato? Mohl bys jít sem?" vykřikla Evellyn. Přispěchal rychle k nám. Ach jak já bych si přála zažívat to co oni. Tu mladou, nevinnou a tak krásně vášnivou lásku. Objal ji a letmo políbil na rty. "Co se děje?"
"Zůstaneš tu s Rose,prosím? Má to složité. Já musím na hodinu. Děkuju, uvidíme se u oběda." Přikývl, opět se políbili a odešla. Než se mě plně ujal Dorian, viděla jsem ještě Llyn, jak se baví s Christopherem. Jsem si jistá, že zase o mě. Dneska jsem byla středem pozornosti, i když jsem o to nestála.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barča Barča | Web | 30. července 2012 v 10:27 | Reagovat

No samozřejmě, že si vás pamatuju :) vlastně jsem já nevěděla, jestli počítat s vámi, hodně dlouho jsem tu nebyla... psala jsem právě na blog, že kdo ze starých sb chce zůstat, ať se mi napíše, ale asi jste to přehlédly :D jsem ráda že jste se ozvali, přidávám do oblíbených stránek ;-)

2 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 31. července 2012 v 22:46 | Reagovat

:d upřímně musím přiznat, že jsem tak trochu  mimo mísu - půl roku je dost a děj se mi tak jako nenápadným způsobem vykouřil z hlavy proto nebude od věci prolétnout si předchozí kapitoly, abych byla zase v obraze. Nicméně jsem za tu kapitolu ráda a těším se na tu zápletku co přijde!

3 cassiopea-black cassiopea-black | Web | 10. srpna 2012 v 14:52 | Reagovat

no, mají to složitý, všichni... tak nějak nevím, ke komu se teď přiklonit... každopádně jsem zvědavá na pokračování ;)

4 Surynka Surynka | Web | 28. srpna 2012 v 12:42 | Reagovat

Tak to je hodně zvláštní... co se z toho vyklube? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama